throwbackthursday #throwbackthursday Εκδρομή Ομάδας στον Παρνασσό 1998 Posted on Νοέμβριος 29, 2018Νοέμβριος 12, 2018 Author το ποντίκι της λέσχης Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο #throwbackthursday Εκδρομή Ομάδας στον Παρνασσό 1998 Στελέχη της Ομάδας μας παίρνουν συμβουλές από το επιτελείο κατά την εκδρομή τους στο προσκοπικό κατασκηνωτικό κέντρου του Παρνασσού. #throwbackthursday #scoutsofpsychiko