throwbackthursday #throwbackthursday Κατασκήνωση Ομάδας στον Παρνασσό 1996 Posted on Μάιος 24, 2018Μάιος 18, 2018 Author το ποντίκι της λέσχης Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο #throwbackthursday Κατασκήνωση Ομάδας στον Παρνασσό 1996 Πρωινά τυπικά κατά την κατασκήνωση της Ομάδας στον Παρνασσό, το καλοκαίρι του 1996. Στον Ιστό φαίνεται η σημαία με τον παλιό θυρεό του Συστήματος. #throwbackthursday #scoutsofpsychiko